... / ... / ... / ... / Overig / Medewerkers

Medewerkers

De volgende mensen zijn werkzaam op de afdeling Farmacogenetica.

WP:

Prof. Dr. Ron HN van Schaik   ron

Hoogleraar Farmacogenetica / Klinisch Chemicus.

Aandachtsgebied: Farmacogenetica.

r.vanschaik@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Dr. Sandra G Heil  sandra_foto

Moleculair Bioloog.

Aandachtsgebied: Epigenetica.

s.heil@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Drs. Maya Matic   Maja

o.i.o. (onderzoeker in opleiding).

Aandachtsgebieden: Farmacogenetica opiaten. 

m.matic@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Mv. Christina Mitropoulou

AIO (arts onderzoeker in opleiding)

Aandachtsgebied: Kosteneffectiviteit.

c.mitropoulou@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Mv. Marzia del Re

Post-doc

Aandachtsgebied: Cell free DNA.

m.delre@erasmusmc.nl

ANALYTISCH PERSONEEL:

Ing. Samira el Bouazzaoui

Researchanalist.

Aandachtsgebied: Farmacogenetica.

s.elbouazzaoui@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

E. de Jonge, Bsc 

Researchanalist.

Aandachtsgebied: Cell free DNA.

e.dejonge@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Mv. Corine Ham

Kernanalist

c.a.ham@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Mv. Natascha Ypenburg

Kernanalist

n.ypenburg@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Mr. Marley Mangroelal

Kernanalist

m.mangroelal@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------

Ing. P Stienstra.    Pamela Stienstra DNA_Farmacogenetica groep (2)

Kernanalist.   

p.stienstra@erasmusmc.nl 

--------------------------------------------------

STUDENTEN:

Mv. Homa Majhour

h.majhour@erasmusmc.nl

--------------------------------------------------